Osobní a anonymní data - ochrana údajů1. Ochrana dat

Zasláním informací dáváte souhlas společnosti CRISH.CZ, s.r.o. k používání těchto informací. Na základě těchto údajů Vás budeme informovat o zajímavých nabídkách, promo akcích a slevách na CRISH.CZ. Veškeré Vaše informace budou uchovány v naší databázi a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Společnost CRISH.CZ, s.r.o. je povinna zajistit maximální ochranu dat, které byly poskytnuty zákazníkem. Dbá na zajištění opatření, znemožňující neoprávněné nebo nahodilé přístupy k osobním údajům, stejně jako znemožňující jiné zneužití osobních údajů.

Bezpečnost citlivých informací při elektronických platbách

Veškeré platební transakce kreditními kartami probíhají prostřednictvím platební brány PayU. CRISH.CZ, s.r.o. tak neposkytujete žádné z těchto citlivých karetních informací.

Autorské právo CRISH.CZ, s.r.o.

Použití textů, fotografií a jiných dat, které jsou dostupné na eshopu CRISH.CZ, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!

© Copyright CRISH.CZ, s.r.o.

Převod, kopírování nebo reprodukování informací / dat na jakýkoliv jiný server, nebo využívání těchto informací / dat v prostředcích masové komunikace včetně internetu je bez předchozího povolení přísně zakázáno.

Osoby a subjekty porušující tato pravidla mohou být soudně stíhány!


2. Google AdWords Remarketing - Zásady ochrany osobních údajů

Tato webová stránka používá službu remarketing služby Google AdWords za účelem inzerce na internetových stránkách třetích stran ( včetně Google ) vůči předchozím návštěvníkům naší webové stránky. To znamená, že se naše inzerce může zobrazit našim předchozím návštěvníkům a to na stránkách Google nebo na stránkách v reklamní síti Google. Tyto Třetí strany dodavatelů, včetně společnosti Google, používají soubory cookie k zobrazování reklam na základě návštěvy z minulosti na naší webové stránce. Samozřejmě, že veškeré údaje, námi shromážděné, budou použity v souladu s našimi vlastními zásadami ochrany osobních údajů a ochrany osobních údajů společnosti Google.

V případě Vašeho zájmu můžete nastavit předvolby jak pro zobrazovaní reklam na stránkách Google nebo na stránkách v reklamní síti Google a sice

prostřednictvím stránky PŘEDVOLBY REKLAM - GOOGLE

nebo se můžete odhlásit ze zájmově orientované reklamy zcela a to nastavením odběru cookies ZDE.